Uczestnicy i wyniki turnieju o Puchar Prezesa Podokręgu Racibórz rocznik 2009
1. AP United
2. LKS Naprzód Czyżowice
3.LKS 07 Markowice
4. LKS Buk Rudy Wielkie
5. KS Unia Racibórz
6. KS Krzanowice
Grupa A
1 LKS Naprzód Czyżowice
2. LKS Buk Rudy Wielkie
3. LKS 07 Markowice
Wyniki w grupie:
LKS Naprzód Czyżowice - LKS Buk Rudy Wielkie 1:1
LKS Buk Rudy Wielkie - LKS 07 Markowice 1:1
LKS Naprzód Czyżowice - LKS 07 Markowice 0:0 (karne 1:2)
Kolejność gr A
Im LKS Buk Rudy Wielkie 2pkt
II m LKS 07 Markowice 2pkt
III m LKS Naprzód Czyżowice 2pkt
Grupa B
1. AP United
2. KS Krzanowice
3. KS Unia Racibórz
Wyniki w grupie:
AP United - . KS Krzanowice 0:0
KS Krzanowice - KS Unia Racibórz 0:1
AP United - KS Unia Racibórz 1: 0
Kolejność gr A:
Im AP United 4pkt
II m KS Unia Racibórz 3 pkt
III m KS Krzanowice 1pkt
PÓŁFINAŁ:
LKS Buk Rudy Wielkie - KS Unia Racibórz 2:1
LKS 07 Markowice - AP United 2:0
Mecz o miejsce V m LKS Naprzód Czyżowice - KS Krzanowice 1:0
Mecz o miejsce III m KS Unia Racibórz - AP United 2:0
FINAŁ: LKS Buk Rudy Wielkie - LKS 07 Markowice 0 - 2
Uczestnicy i wyniki turnieju o Puchar Prezesa Podokręgu Racibórz rocznik 2008
1. AP United
2. KS Stal Kuźnia Raciborska
3. LKS 07 Markowice
4. LKS Buk Rudy Wielkie
5. KS Unia Racibórz
6. Gmina Lubomia
7. LKS Naprzód Czyżowice
8. KS Przyszłość Rogów
Grupa A
1. Gmina Lubomia
2. LKS Buk Rudy Wielkie
3. AP United
4. LKS Naprzód Czyżowice
Wyniki gr. A:
Gmina Lubomia - LKS Buk Rudy Wielkie 2:1
AP United - LKS Naprzód Czyżowice 0:1
Gmina Lubomia - AP United 0:0
LKS Buk Rudy Wielkie - LKS Naprzód Czyżowice 0:1
Gmina Lubomia - LKS Naprzód Czyżowice 0:3
LKS Buk Rudy Wielkie - AP United 2:0
Kolejność w grupie:
I m. LKS Naprzód Czyżowice 9pkt
II m. Gmina Lubomia 4 pkt
III m. LKS Buk Rudy Wielkie 3pkt
IV m. AP United 1 pkt
Grupa B
1. LKS 07 Markowice
2. KS Przyszłość Rogów
3. KS Unia Racibórz
4. KS Stal Kuźnia Raciborska
Wyniki gr. B:
LKS 07 Markowice - KS Przyszłość Rogów 0:1
KS Unia Racibórz - KS Stal Kuźnia Raciborska 2:1
LKS 07 Markowice - KS Unia Racibórz 0:3
KS Przyszłość Rogów - KS Stal Kuźnia Raciborska 1:0
LKS 07 Markowice - KS Stal Kuźnia Raciborska 0:1
KS Przyszłość Rogów - KS Unia Racibórz 1:2
Kolejność w grupie:
I m. KS Unia Racibórz 9pkt
II m. KS Przyszłość Rogów 6 pkt
III m. KS Stal Kuźnia Raciborska 3pkt
IV m. LKS 07 Markowice 0 pkt
PÓŁFINAŁ:
LKS Naprzód Czyżowice - KS Przyszłość Rogów 2:0
Gmina Lubomia - KS Unia Racibórz 1:2
Mecz o trzecie miejsce :
KS Przyszłość Rogów - Gmina Lubomia 0:1
Finał
LKS Naprzód Czyżowice - KS Unia Racibórz 1:0