Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 23 | 61 | 19 | 4 | 0 | 106:23 |
2 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 23 | 53 | 16 | 5 | 2 | 76:26 |
3 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 57:30 |
4 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 23 | 38 | 12 | 2 | 9 | 58:55 |
5 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 23 | 37 | 11 | 4 | 8 | 47:47 |
6 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 23 | 36 | 11 | 3 | 9 | 47:44 |
7 | LKS PAWŁÓW | 23 | 35 | 11 | 2 | 10 | 59:55 |
8 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | 23 | 34 | 11 | 1 | 11 | 71:57 |
9 | LKS 07 MARKOWICE | 23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 36:39 |
10 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 23 | 30 | 9 | 3 | 11 | 54:42 |
11 | KS 1905 KRZANOWICE | 23 | 30 | 9 | 3 | 11 | 53:43 |
12 | LKS BUK RUDY | 23 | 28 | 9 | 1 | 13 | 35:46 |
13 | KS PIETRASZYN | 23 | 26 | 8 | 2 | 13 | 39:63 |
14 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 23 | 25 | 7 | 4 | 12 | 27:49 |
15 | LKS ZABEŁKÓW | 24 | 21 | 6 | 3 | 15 | 30:76 |
16 | LKS LYSKI | 23 | 2 | 0 | 2 | 21 | 17:117 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/14:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS ZABEŁKÓW | 4:0 |
2024-06-01/17:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS LYSKI | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS PIETRASZYN | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | -:- |
2024-06-02/14:00 | LKS PAWŁÓW | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | -:- |
2024-06-02/14:00 | LKS BUK RUDY | - | KS 1905 KRZANOWICE | -:- |
2024-06-02/16:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | -:- |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/14:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS ZABEŁKÓW | 4:0 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/14:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 9:1 |
2024-05-04/16:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | KS 1905 KRZANOWICE | 0:8 |
2024-05-04/16:00 | LKS LYSKI | - | LKS BUK RUDY | 0:2 |
2024-05-04/16:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | LKS PAWŁÓW | 2:6 |
2024-05-04/16:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | KS PIETRASZYN | 2:0 |
2024-05-04/17:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 3:0 |
2024-05-04/17:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 3:1 |
2024-05-05/11:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 3:4 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/11:00 | KS PIETRASZYN | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 2:2 |
2024-05-01/11:00 | LKS PAWŁÓW | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 2:6 |
2024-05-01/14:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 2:5 |
2024-05-01/15:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS 07 MARKOWICE | 1:0 |
2024-05-01/17:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 1:1 |
2024-05-01/17:00 | LKS BUK RUDY | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 0:2 |
2024-05-01/17:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS LYSKI | 3:0 |
2024-05-01/17:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | LKS ZABEŁKÓW | 10:0 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/16:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | 1:1 |
2024-04-27/16:00 | LKS LYSKI | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 0:6 |
2024-04-27/16:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | KS 1905 KRZANOWICE | 3:2 |
2024-04-27/16:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS PAWŁÓW | 0:3 |
2024-04-27/17:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 4:0 |
2024-04-28/15:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 1:0 |
2024-04-28/17:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | LKS BUK RUDY | 3:0 |
2024-04-28/17:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | KS PIETRASZYN | 3:0 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/14:30 | LKS PAWŁÓW | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 3:1 |
2024-04-20/16:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 2:0 |
2024-04-20/17:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | KS PIETRASZYN | 2:1 |
2024-04-20/17:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 1:1 |
2024-04-20/17:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 3:3 |
2024-04-20/17:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | LKS LYSKI | 10:0 |
2024-04-20/17:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS ZABEŁKÓW | 9:0 |
2024-04-21/14:00 | LKS BUK RUDY | - | LKS 07 MARKOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/14:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS BUK RUDY | 4:1 |
2024-04-13/14:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS PAWŁÓW | 2:2 |
2024-04-13/16:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 0:3 |
2024-04-13/16:00 | LKS LYSKI | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 0:7 |
2024-04-13/16:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | 2:0 |
2024-04-13/16:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | KS 1905 KRZANOWICE | 4:0 |
2024-04-13/16:00 | KS PIETRASZYN | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 2:1 |
2024-04-14/17:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 4:0 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/16:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | LKS LYSKI | 5:1 |
2024-04-06/17:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 0:0 |
2024-04-06/17:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 3:0 |
2024-04-06/17:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | LKS 07 MARKOWICE | 0:1 |
2024-04-06/17:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 4:1 |
2024-04-06/17:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 9:2 |
2024-04-07/14:00 | LKS PAWŁÓW | - | KS PIETRASZYN | 6:0 |
2024-04-07/14:00 | LKS BUK RUDY | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 1:0 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/14:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS PAWŁÓW | 3:0 |
2024-03-23/15:30 | LKS LYSKI | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 0:3 |
2024-03-23/15:30 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | LKS ZABEŁKÓW | 5:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | KS 1905 KRZANOWICE | 1:0 |
2024-03-23/15:30 | KS PIETRASZYN | - | LKS BUK RUDY | 4:3 |
2024-03-23/16:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | 0:1 |
2024-03-24/15:30 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 4:4 |
2024-03-24/15:30 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 3:0 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/13:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS 07 MARKOWICE | 0:0 |
2024-03-16/15:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS PAWŁÓW | 2:3 |
2024-03-16/15:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | KS PIETRASZYN | 0:2 |
2024-03-16/15:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 2:3 |
2024-03-16/15:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 0:1 |
2024-03-16/15:00 | LKS LYSKI | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 0:4 |
2024-03-17/14:00 | LKS BUK RUDY | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 1:1 |
2024-03-17/15:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 3:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/13:30 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 3:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS LYSKI | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 1:6 |
2023-11-11/13:30 | LKS ZABEŁKÓW | - | LKS 07 MARKOWICE | 0:0 |
2023-11-11/13:30 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 3:2 |
2023-11-11/13:30 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | KS PIETRASZYN | 4:0 |
2023-11-11/13:30 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 1:2 |
2023-11-11/13:30 | LKS BUK RUDY | - | LKS PAWŁÓW | 3:1 |
2023-11-12/13:30 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 2:1 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS BUK RUDY | 2:1 |
2023-11-04/14:00 | LKS PAWŁÓW | - | KS 1905 KRZANOWICE | 1:4 |
2023-11-04/14:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 1:1 |
2023-11-04/14:00 | KS PIETRASZYN | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | 2:4 |
2023-11-05/14:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 1:1 |
2023-11-05/14:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS ZABEŁKÓW | 4:3 |
2023-11-05/14:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS LYSKI | 5:5 |
2023-11-19/13:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 1:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | LKS 07 MARKOWICE | 3:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS LYSKI | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 2:7 |
2023-10-28/14:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | KS PIETRASZYN | 14:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | LKS PAWŁÓW | 3:1 |
2023-10-28/14:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS BUK RUDY | 2:1 |
2023-10-29/14:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 8:2 |
2023-10-29/14:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 0:3 |
2023-10-29/14:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 2:4 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/12:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 1:1 |
2023-10-21/15:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | KS 1905 KRZANOWICE | 1:2 |
2023-10-21/15:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | LKS PAWŁÓW | 5:3 |
2023-10-21/15:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 0:4 |
2023-10-21/15:00 | KS PIETRASZYN | - | LKS ZABEŁKÓW | 2:3 |
2023-10-21/15:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS LYSKI | 4:0 |
2023-10-21/15:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 1:1 |
2023-10-22/14:00 | LKS BUK RUDY | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 3:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 0:0 |
2023-10-14/15:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 1:3 |
2023-10-14/15:00 | LKS LYSKI | - | KS PIETRASZYN | 1:3 |
2023-10-14/15:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 2:0 |
2023-10-14/15:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS PAWŁÓW | 4:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | KS 1905 KRZANOWICE | 2:0 |
2023-10-15/14:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | LKS BUK RUDY | 5:4 |
2023-10-15/15:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 6:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 1:4 |
2023-10-07/15:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | 7:4 |
2023-10-07/15:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | LKS PAWŁÓW | 1:2 |
2023-10-07/15:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS LYSKI | 1:1 |
2023-10-07/15:00 | KS PIETRASZYN | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 1:2 |
2023-10-07/15:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 0:0 |
2023-10-08/14:00 | LKS BUK RUDY | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 0:2 |
2023-10-08/15:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS 07 MARKOWICE | 3:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/13:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 2:7 |
2023-09-30/13:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 2:5 |
2023-09-30/15:30 | LKS LYSKI | - | LKS PAWŁÓW | 0:5 |
2023-09-30/16:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 3:2 |
2023-09-30/16:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 3:0 |
2023-09-30/16:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | LKS BUK RUDY | 5:1 |
2023-09-30/16:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | KS 1905 KRZANOWICE | 3:2 |
2023-10-01/16:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | KS PIETRASZYN | 1:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 1:5 |
2023-09-23/16:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS ZABEŁKÓW | 6:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS PAWŁÓW | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 4:3 |
2023-09-23/16:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 2:4 |
2023-09-23/16:00 | KS PIETRASZYN | - | LKS 07 MARKOWICE | 1:2 |
2023-09-23/16:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 5:2 |
2023-09-24/14:00 | LKS BUK RUDY | - | LKS LYSKI | 2:1 |
2023-09-24/16:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | 4:3 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/13:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 4:0 |
2023-09-16/15:30 | LKS LYSKI | - | KS 1905 KRZANOWICE | 1:6 |
2023-09-16/16:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 1:2 |
2023-09-16/16:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | KS PIETRASZYN | 4:3 |
2023-09-16/16:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | LKS BUK RUDY | 0:2 |
2023-09-16/16:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 1:1 |
2023-09-16/16:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | 3:1 |
2023-09-17/16:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | LKS PAWŁÓW | 2:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 2:2 |
2023-09-09/16:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | LKS ZABEŁKÓW | 7:0 |
2023-09-09/16:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | LKS LYSKI | 8:0 |
2023-09-09/16:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 1:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS PAWŁÓW | - | LKS 07 MARKOWICE | 1:2 |
2023-09-09/16:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 3:1 |
2023-09-09/16:00 | KS PIETRASZYN | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 4:4 |
2023-09-10/14:00 | LKS BUK RUDY | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 0:5 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/13:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS BUK RUDY | 3:1 |
2023-09-02/15:30 | LKS LYSKI | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | 0:5 |
2023-09-02/16:00 | KS PIETRASZYN | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 5:2 |
2023-09-02/16:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 2:0 |
2023-09-02/16:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS PAWŁÓW | 4:5 |
2023-09-02/16:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 2:0 |
2023-09-02/16:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 0:3 |
2023-09-03/16:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | KS 1905 KRZANOWICE | 4:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/14:00 | LKS PAWŁÓW | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 4:3 |
2023-08-26/16:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | KS PIETRASZYN | 1:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS ZABEŁKÓW | 1:0 |
2023-08-26/17:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS LYSKI | 11:2 |
2023-08-26/17:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 3:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 1:2 |
2023-08-26/17:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS 07 MARKOWICE | 2:2 |
2023-08-27/14:00 | LKS BUK RUDY | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 3:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/14:00 | KS PIETRASZYN | - | LKS PAWŁÓW | 3:1 |
2023-08-19/14:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 1:3 |
2023-08-19/15:30 | LKS LYSKI | - | LKS ZABEŁKÓW | 1:4 |
2023-08-19/16:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 2:5 |
2023-08-19/16:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS BUK RUDY | 3:1 |
2023-08-19/16:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 1:3 |
2023-08-20/16:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | KS 1905 KRZANOWICE | 3:2 |
2023-08-20/17:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | 4:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/11:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | LKS 07 MARKOWICE | 0:3 |
2023-08-15/17:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS LYSKI | 6:1 |
2023-08-15/17:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | 3:0 |
2023-08-15/17:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | 2:0 |
2023-08-15/17:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | 0:4 |
2023-08-15/17:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 0:3 |
2023-08-15/17:00 | LKS BUK RUDY | - | KS PIETRASZYN | 0:1 |
2023-08-15/17:00 | LKS PAWŁÓW | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | 3:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/14:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS BUK RUDY | 1:3 |
2023-08-12/14:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | 2:5 |
2023-08-12/16:00 | LKS PAWŁÓW | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | 0:1 |
2023-08-12/16:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | 2:0 |
2023-08-12/16:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | 4:3 |
2023-08-12/16:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | LKS LYSKI | 4:0 |
2023-08-12/17:00 | KS PIETRASZYN | - | KS 1905 KRZANOWICE | 3:1 |
2023-08-13/17:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | LKS ZABEŁKÓW | 3:0 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/15:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS 07 MARKOWICE | -:- |
2024-05-11/15:30 | LKS PAWŁÓW | - | LKS LYSKI | -:- |
2024-05-11/16:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | -:- |
2024-05-11/17:00 | KS PIETRASZYN | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | -:- |
2024-05-11/17:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | -:- |
2024-05-12/14:00 | LKS BUK RUDY | - | LKS ZABEŁKÓW | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/14:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | KS 1905 KRZANOWICE | -:- |
2024-05-18/15:00 | LKS PAWŁÓW | - | LKS ZABEŁKÓW | -:- |
2024-05-18/16:00 | LKS LYSKI | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | -:- |
2024-05-18/16:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | KS PIETRASZYN | -:- |
2024-05-18/16:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | -:- |
2024-05-18/17:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS BUK RUDY | -:- |
2024-05-19/17:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/15:30 | LKS PAWŁÓW | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | -:- |
2024-05-25/16:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS ZABEŁKÓW | -:- |
2024-05-25/16:00 | LKS BUK RUDY | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS 07 MARKOWICE | -:- |
2024-05-25/17:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | -:- |
2024-05-25/17:00 | KS PIETRASZYN | - | LKS LYSKI | -:- |
2024-05-25/17:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | -:- |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-30/14:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | -:- |
2024-05-30/14:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | LKS BUK RUDY | -:- |
2024-05-30/14:00 | LKS PAWŁÓW | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | -:- |
2024-05-30/14:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | -:- |
2024-05-30/14:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | KS PIETRASZYN | -:- |
2024-05-30/14:00 | LKS LYSKI | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | -:- |
2024-05-30/14:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | -:- |
2024-05-30/14:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | LKS 07 MARKOWICE | -:- |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/17:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | LKS LYSKI | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS PIETRASZYN | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | -:- |
2024-06-02/14:00 | LKS PAWŁÓW | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | -:- |
2024-06-02/14:00 | LKS BUK RUDY | - | KS 1905 KRZANOWICE | -:- |
2024-06-02/16:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | -:- |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/14:00 | KS 1905 KRZANOWICE | - | LKS PAWŁÓW | -:- |
2024-06-08/14:00 | LKS BRAX TON RASZCZYCE | - | KS PIETRASZYN | -:- |
2024-06-08/16:00 | LKS ZABEŁKÓW | - | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | -:- |
2024-06-08/16:00 | LKS LYSKI | - | LKS 07 MARKOWICE | -:- |
2024-06-08/16:00 | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | - | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS ODRA NIEBOCZOWY | - | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | -:- |
2024-06-08/17:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | - | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | -:- |
2024-06-09/14:00 | LKS BUK RUDY | - | LKS START PIETROWICE WIELKIE | -:- |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/15:30 | LKS PAWŁÓW | - | LKS BUK RUDY | -:- |
2024-06-15/16:00 | LKS CZARNI NOWA WIEŚ | - | KS 1905 KRZANOWICE | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS START PIETROWICE WIELKIE | - | LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS UNIA II TURZA ŚLĄSKA | - | LKS LYSKI | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS ZABEŁKÓW | -:- |
2024-06-15/17:00 | KS KOLEJARZ CHAŁUPKI | - | KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS BRAX TON RASZCZYCE | -:- |
2024-06-15/17:00 | KS PIETRASZYN | - | LKS ODRA NIEBOCZOWY | -:- |