Racibórz: Klasa C Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ZWONOWICE 13 34 11 1 1 73:17
2 LKS RUDA KOZIELSKA 13 29 9 2 2 54:27
3 LKS DZIMIERZ 13 29 9 2 2 33:17
4 LKS ADAMOWICE 13 27 8 3 2 31:22
5 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 13 25 7 4 2 42:26
6 KS KORNOWAC 13 24 7 3 3 42:22
7 LKS ZAMECZEK II CZERNICA 13 16 5 1 7 30:35
8 LKS PSTRĄŻNA 13 12 4 0 9 33:41
9 KS POLONIA II NIEWIADOM 13 9 3 0 10 22:66
10 LKS STRZELEC RZUCHÓW 13 3 1 0 12 29:67
11 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 13 9 3 0 10 25:45
12 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II 13 9 3 0 10 21:50
Kolejka nr 13
2024-04-13/15:30 LKS DZIMIERZ - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-04-13/16:00 LKS ZWONOWICE - KS POLONIA II NIEWIADOM 6:0
2024-04-13/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS RUDA KOZIELSKA 2:1
2024-04-13/17:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-04-14/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS PSTRĄŻNA 3:1
2024-04-14/15:00 KS KORNOWAC - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 1:2
Kolejka nr 22
2024-06-08/17:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-06-08/17:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower - LKS RUDA KOZIELSKA 0:3
Kolejka nr 21
2024-06-01/17:00 KS KORNOWAC - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-06-01/17:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower - LKS STRZELEC RZUCHÓW 0:3
Kolejka nr 20
2024-05-25/17:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-05-25/17:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower - LKS PSTRĄŻNA 0:3
Kolejka nr 18
2024-05-11/17:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower - LKS ZWONOWICE 0:3
2024-05-11/17:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 17
2024-05-04/15:30 LKS DZIMIERZ - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-05-04/17:00 KS KORNOWAC - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 16
2024-05-01/14:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower - LKS ADAMOWICE 0:3
2024-05-01/14:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 15
2024-04-27/17:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower - KS POLONIA II NIEWIADOM 0:3
2024-04-27/17:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 14
2024-04-20/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-04-20/17:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower - LKS ZWONOWICE 0:3
Kolejka nr 13
2024-04-13/15:30 LKS DZIMIERZ - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-04-13/16:00 LKS ZWONOWICE - KS POLONIA II NIEWIADOM 6:0
2024-04-13/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS RUDA KOZIELSKA 2:1
2024-04-13/17:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-04-14/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS PSTRĄŻNA 3:1
2024-04-14/15:00 KS KORNOWAC - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 1:2
Kolejka nr 12
2024-04-06/15:00 LKS ZWONOWICE - LKS DZIMIERZ 4:1
2024-04-06/17:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 4:2
2024-04-06/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2:6
2024-04-06/17:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower - LKS ADAMOWICE 0:3
2024-04-07/11:00 KS POLONIA II NIEWIADOM - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-04-07/15:00 KS KORNOWAC - LKS STRZELEC RZUCHÓW 4:0
Kolejka nr 11
2023-11-04/14:00 LKS DZIMIERZ - KS POLONIA II NIEWIADOM 5:0
2023-11-04/14:00 LKS ZWONOWICE - LKS ADAMOWICE 8:0
2023-11-04/14:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS STRZELEC RZUCHÓW 4:2
2023-11-04/14:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - KS KORNOWAC 1:3
2023-11-04/14:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower 5:2
2023-11-05/14:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2:5
Kolejka nr 10
2023-10-28/14:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 1:3
2023-10-28/15:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower - KS KORNOWAC 0:3
2023-10-28/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS DZIMIERZ 2:2
2023-10-29/11:00 KS POLONIA II NIEWIADOM - LKS RUDA KOZIELSKA 2:10
2023-10-29/14:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS PSTRĄŻNA 1:3
2023-10-29/14:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS ZWONOWICE 2:5
Kolejka nr 9
2023-10-21/15:00 LKS DZIMIERZ - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 0:0
2023-10-21/15:00 LKS ZWONOWICE - LKS STRZELEC RZUCHÓW 7:3
2023-10-21/15:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 4:3
2023-10-22/15:00 LKS ADAMOWICE - KS POLONIA II NIEWIADOM 3:1
2023-10-22/15:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower 7:2
2023-10-22/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - KS KORNOWAC 2:2
Kolejka nr 8
2023-10-14/15:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 4:1
2023-10-14/15:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS ZWONOWICE 0:7
2023-10-14/15:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS DZIMIERZ 0:5
2023-10-15/11:00 KS POLONIA II NIEWIADOM - KS KORNOWAC 0:4
2023-10-15/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS PSTRĄŻNA 4:2
2023-10-15/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS ADAMOWICE 0:0
Kolejka nr 7
2023-10-07/15:00 LKS DZIMIERZ - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 2:1
2023-10-07/15:00 LKS ZWONOWICE - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2023-10-08/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - KS POLONIA II NIEWIADOM 5:1
2023-10-08/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS STRZELEC RZUCHÓW 2:1
2023-10-08/15:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower - LKS RUDA KOZIELSKA 0:2
2023-10-08/15:00 LKS PSTRĄŻNA - KS KORNOWAC 4:6
Kolejka nr 6
2023-09-30/15:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower - LKS DZIMIERZ 2:3
2023-09-30/15:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS ADAMOWICE 2:2
2023-09-30/16:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 4:6
2023-10-01/11:00 KS POLONIA II NIEWIADOM - LKS PSTRĄŻNA 2:1
2023-10-01/15:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower - KS KORNOWAC 0:5
2023-10-01/15:00 LKS ZWONOWICE - LKS RUDA KOZIELSKA 5:1
Kolejka nr 5
2023-09-23/15:00 LKS ZWONOWICE - KS KORNOWAC 4:4
2023-09-23/15:30 LKS DZIMIERZ - LKS RUDA KOZIELSKA 0:5
2023-09-23/16:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - KS POLONIA II NIEWIADOM 6:7
2023-09-24/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 1:2
2023-09-24/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower 4:1
2023-09-24/15:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower - LKS PSTRĄŻNA 0:3
Kolejka nr 4
2023-09-16/15:30 LKS DZIMIERZ - KS KORNOWAC 1:0
2023-09-16/16:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS ZWONOWICE 2:6
2023-09-17/11:00 KS POLONIA II NIEWIADOM - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 3:8
2023-09-17/11:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2:7
2023-09-17/14:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS STRZELEC RZUCHÓW 5:2
2023-09-17/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS ADAMOWICE 3:2
Kolejka nr 3
2023-09-09/15:30 LKS DZIMIERZ - LKS PSTRĄŻNA 3:1
2023-09-09/16:00 LKS ZWONOWICE - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 7:1
2023-09-10/11:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower - LKS STRZELEC RZUCHÓW 7:1
2023-09-10/14:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - KS POLONIA II NIEWIADOM 5:0
2023-09-10/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS RUDA KOZIELSKA 4:4
2023-09-10/15:00 LKS ADAMOWICE - KS KORNOWAC 1:0
Kolejka nr 2
2023-09-02/17:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower - LKS DZIMIERZ 1:6
2023-09-03/11:00 KS POLONIA II NIEWIADOM - LKS ZWONOWICE 1:10
2023-09-03/11:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 2:3
2023-09-03/15:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS ADAMOWICE 2:4
2023-09-03/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - KS KORNOWAC 2:2
2023-09-03/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS STRZELEC RZUCHÓW 8:2
Kolejka nr 1
2023-08-26/15:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - KS KORNOWAC 5:8
2023-08-26/15:30 LKS DZIMIERZ - LKS ZWONOWICE 2:1
2023-08-26/17:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS RUDA KOZIELSKA 2:5
2023-08-27/11:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower - KS POLONIA II NIEWIADOM 3:2
2023-08-27/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS PSTRĄŻNA 2:1
2023-08-27/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower 5:1
Kolejka nr 14
2024-04-21/11:00 KS POLONIA II NIEWIADOM - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2024-04-21/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
2024-04-21/15:00 KS KORNOWAC - LKS ADAMOWICE -:-
2024-04-21/15:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS DZIMIERZ -:-
Kolejka nr 15
2024-04-27/16:00 LKS ZWONOWICE - LKS PSTRĄŻNA -:-
2024-04-27/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2024-04-28/15:00 KS KORNOWAC - LKS DZIMIERZ -:-
2024-04-28/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
Kolejka nr 16
2024-05-01/14:00 KS POLONIA II NIEWIADOM - LKS STRZELEC RZUCHÓW -:-
2024-05-01/14:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
2024-05-01/14:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS DZIMIERZ -:-
2024-05-01/14:00 KS KORNOWAC - LKS ZWONOWICE -:-
Kolejka nr 17
2024-05-04/17:00 LKS PSTRĄŻNA - KS POLONIA II NIEWIADOM -:-
2024-05-05/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS ZWONOWICE -:-
2024-05-05/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2024-05-05/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS STRZELEC RZUCHÓW -:-
Kolejka nr 18
2024-04-28/10:30 KS POLONIA II NIEWIADOM - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
2024-05-11/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS ADAMOWICE -:-
2024-05-11/17:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS DZIMIERZ -:-
2024-05-11/17:00 KS KORNOWAC - LKS PSTRĄŻNA -:-
Kolejka nr 19
2024-05-18/15:30 LKS DZIMIERZ - LKS STRZELEC RZUCHÓW -:-
2024-05-18/17:00 KS KORNOWAC - KS POLONIA II NIEWIADOM -:-
2024-05-18/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2024-05-18/17:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower - LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower -:-
2024-05-18/17:00 LKS ZWONOWICE - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2024-05-19/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
Kolejka nr 20
2024-05-25/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS ZWONOWICE -:-
2024-05-25/17:00 KS KORNOWAC - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2024-05-26/11:00 KS POLONIA II NIEWIADOM - LKS ADAMOWICE -:-
2024-05-30/11:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS DZIMIERZ -:-
Kolejka nr 21
2024-06-01/15:30 LKS DZIMIERZ - LKS ADAMOWICE -:-
2024-06-01/17:00 LKS RUDA KOZIELSKA - KS POLONIA II NIEWIADOM -:-
2024-06-01/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2024-06-01/17:00 LKS ZWONOWICE - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
Kolejka nr 22
2024-06-08/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS PSTRĄŻNA -:-
2024-06-08/17:00 KS KORNOWAC - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2024-06-09/11:00 KS POLONIA II NIEWIADOM - LKS DZIMIERZ -:-
2024-06-09/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS ZWONOWICE -:-