Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 17 | 38 | 12 | 2 | 3 | 44:25 |
2 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 17 | 35 | 11 | 2 | 4 | 35:18 |
3 | LKS KRZYŻANOWICE | 17 | 31 | 8 | 7 | 2 | 47:27 |
4 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 17 | 31 | 8 | 7 | 2 | 41:25 |
5 | LKS CZARNI GORZYCE | 17 | 31 | 9 | 4 | 4 | 45:18 |
6 | LKS RUCH STANOWICE | 17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 37:31 |
7 | KS GÓRNIK RADLIN | 17 | 26 | 7 | 5 | 5 | 26:23 |
8 | LKS SILESIA LUBOMIA | 17 | 25 | 6 | 7 | 4 | 23:18 |
9 | LKS GRANICA RUPTAWA | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 36:31 |
10 | LKS 1908 NĘDZA | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 31:28 |
11 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 25:31 |
12 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 38:41 |
13 | KS UNIA RACIBÓRZ | 17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 38:46 |
14 | GKS DĄB GASZOWICE | 17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 21:46 |
15 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 17 | 13 | 4 | 1 | 12 | 21:50 |
16 | LKS START MSZANA | 17 | 3 | 1 | 0 | 16 | 12:62 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/14:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
2024-03-23/15:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 2:1 |
2024-03-23/15:30 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 2:2 |
2024-03-23/15:30 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 1:4 |
2024-03-23/15:30 | LKS START MSZANA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 3:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS RUCH STANOWICE | - | KS GÓRNIK RADLIN | 3:3 |
2024-03-24/15:30 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/14:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
2024-03-23/15:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 2:1 |
2024-03-23/15:30 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 2:2 |
2024-03-23/15:30 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 1:4 |
2024-03-23/15:30 | LKS START MSZANA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 3:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS RUCH STANOWICE | - | KS GÓRNIK RADLIN | 3:3 |
2024-03-24/15:30 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/14:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS 1908 NĘDZA | 2:0 |
2024-03-16/15:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | KS GÓRNIK RADLIN | 3:0 |
2024-03-16/15:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS RUCH STANOWICE | 1:1 |
2024-03-16/15:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS START MSZANA | 5:0 |
2024-03-16/15:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 1:0 |
2024-03-16/15:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 0:2 |
2024-03-16/15:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:3 |
2024-03-17/14:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 4:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/13:30 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 2:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 5:0 |
2023-11-11/13:30 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 4:4 |
2023-11-11/13:30 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS START MSZANA | 3:0 |
2023-11-11/13:30 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS RUCH STANOWICE | 5:1 |
2023-11-11/13:30 | KS GÓRNIK RADLIN | - | GKS DĄB GASZOWICE | 1:0 |
2023-11-12/13:30 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 4:3 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/13:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 4:3 |
2023-11-04/14:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | GKS DĄB GASZOWICE | 1:1 |
2023-11-04/14:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS START MSZANA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 0:5 |
2023-11-04/14:30 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS 1908 NĘDZA | 3:1 |
2023-11-05/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 1:2 |
2023-11-05/14:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 0:1 |
2023-11-05/14:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 2:1 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
2023-10-28/14:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 4:2 |
2023-10-28/14:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 0:3 |
2023-10-28/14:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS START MSZANA | 4:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 4:2 |
2023-10-28/14:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 3:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 3:3 |
2023-10-29/13:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 3:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 5:1 |
2023-10-21/15:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 0:1 |
2023-10-21/15:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 1:4 |
2023-10-21/15:00 | LKS START MSZANA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 0:1 |
2023-10-21/15:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 1:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS 1908 NĘDZA | 3:0 |
2023-10-22/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 3:3 |
2023-10-22/15:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS CZARNI GORZYCE | 1:5 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 1:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 3:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS START MSZANA | 4:0 |
2023-10-14/15:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS CZARNI GORZYCE | 0:0 |
2023-10-14/15:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:4 |
2023-10-15/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS KRZYŻANOWICE | 2:2 |
2023-10-15/15:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS RUCH STANOWICE | 0:1 |
2023-10-15/15:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 4:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/14:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 2:2 |
2023-10-07/15:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 5:2 |
2023-10-07/15:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS CZARNI GORZYCE | 0:7 |
2023-10-07/15:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 5:0 |
2023-10-07/15:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 3:3 |
2023-10-07/15:00 | LKS START MSZANA | - | LKS 1908 NĘDZA | 2:4 |
2023-10-07/15:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 2:4 |
2023-10-07/15:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 1:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS START MSZANA | 4:0 |
2023-09-30/16:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 2:3 |
2023-10-01/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 2:3 |
2023-10-01/14:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:0 |
2023-10-01/15:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS RUCH STANOWICE | 2:3 |
2023-10-01/15:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:3 |
2023-10-01/15:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 3:4 |
2023-10-01/16:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/15:30 | LKS START MSZANA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 2:6 |
2023-09-23/16:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS CZARNI GORZYCE | 0:2 |
2023-09-23/16:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 2:1 |
2023-09-23/16:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:3 |
2023-09-23/16:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS 1908 NĘDZA | 3:3 |
2023-09-23/16:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 3:3 |
2023-09-23/16:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 2:1 |
2023-09-24/14:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 3:6 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/14:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:1 |
2023-09-16/16:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
2023-09-16/16:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 4:0 |
2023-09-16/16:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:3 |
2023-09-16/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 0:5 |
2023-09-17/11:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 5:0 |
2023-09-17/15:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS RUCH STANOWICE | 0:5 |
2023-09-17/16:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS START MSZANA | 5:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/14:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:1 |
2023-09-09/15:30 | LKS START MSZANA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 2:5 |
2023-09-09/16:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS CZARNI GORZYCE | 4:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 3:3 |
2023-09-09/16:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS 1908 NĘDZA | 1:0 |
2023-09-09/16:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:2 |
2023-09-09/16:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 3:0 |
2023-09-09/16:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 1:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/13:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 0:0 |
2023-09-02/15:30 | LKS START MSZANA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:3 |
2023-09-02/16:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 2:1 |
2023-09-02/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 0:4 |
2023-09-02/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS RUCH STANOWICE | 2:0 |
2023-09-03/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | GKS DĄB GASZOWICE | 5:0 |
2023-09-03/15:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 3:1 |
2023-09-03/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/10:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 2:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 3:1 |
2023-08-26/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 3:4 |
2023-08-26/17:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 0:2 |
2023-08-26/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS START MSZANA | 4:1 |
2023-08-27/16:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 2:2 |
2023-08-27/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:3 |
2023-09-13/16:30 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 7:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 2:1 |
2023-08-19/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS KRZYŻANOWICE | 4:2 |
2023-08-19/17:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS START MSZANA | 1:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 5:1 |
2023-08-19/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 5:3 |
2023-08-19/17:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 3:0 |
2023-08-20/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 1:2 |
2023-08-20/16:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 0:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/11:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 3:1 |
2023-08-15/15:30 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS START MSZANA | 3:0 |
2023-08-15/17:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS 1908 NĘDZA | 3:0 |
2023-08-15/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 0:0 |
2023-08-15/17:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 3:2 |
2023-08-15/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 0:2 |
2023-08-15/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 1:2 |
2023-08-15/17:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS RUCH STANOWICE | 1:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS CZARNI GORZYCE | 1:1 |
2023-08-12/17:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS KRZYŻANOWICE | 2:4 |
2023-08-12/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | GKS DĄB GASZOWICE | 3:0 |
2023-08-12/17:00 | LKS START MSZANA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 1:4 |
2023-08-12/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 5:1 |
2023-08-12/17:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 0:0 |
2023-08-12/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 5:0 |
2023-08-12/17:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:1 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/11:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | -:- |
2024-03-30/11:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | -:- |
2024-03-30/11:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS 1908 NĘDZA | -:- |
2024-03-30/13:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS RUCH STANOWICE | -:- |
2024-03-30/13:00 | LKS START MSZANA | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-03-30/13:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | -:- |
2024-03-30/13:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | -:- |
2024-03-30/13:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/12:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS 1908 NĘDZA | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS CZARNI GORZYCE | -:- |
2024-04-06/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS START MSZANA | - | LKS RUCH STANOWICE | -:- |
2024-04-07/13:30 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | GKS DĄB GASZOWICE | -:- |
2024-04-07/15:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS GRANICA RUPTAWA | -:- |
2024-04-07/15:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-05-15/17:30 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS KRZYŻANOWICE | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/17:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS START MSZANA | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-04-13/17:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS 1908 NĘDZA | -:- |
2024-04-13/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS KRZYŻANOWICE | -:- |
2024-04-20/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | -:- |
2024-04-20/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | GKS DĄB GASZOWICE | -:- |
2024-04-20/17:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS RUCH STANOWICE | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS START MSZANA | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/17:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS START MSZANA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | -:- |
2024-04-27/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-04-27/17:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS 1908 NĘDZA | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | -:- |
2024-04-27/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS CZARNI GORZYCE | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS KRZYŻANOWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | GKS DĄB GASZOWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-05-04/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS RUCH STANOWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS START MSZANA | -:- |
2024-05-05/17:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/17:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS START MSZANA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS 1908 NĘDZA | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-05-11/17:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS CZARNI GORZYCE | -:- |
2024-05-11/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS KRZYŻANOWICE | -:- |
2024-05-18/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS GRANICA RUPTAWA | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | GKS DĄB GASZOWICE | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS RUCH STANOWICE | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS START MSZANA | -:- |
2024-05-18/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | -:- |
2024-05-18/17:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS SILESIA LUBOMIA | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/17:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS 1908 NĘDZA | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS START MSZANA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-05-25/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | GKS DĄB GASZOWICE | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | -:- |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS KRZYŻANOWICE | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | GKS DĄB GASZOWICE | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS RUCH STANOWICE | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS START MSZANA | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | -:- |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | -:- |
2024-06-08/17:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS 1908 NĘDZA | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS START MSZANA | - | LKS CZARNI GORZYCE | -:- |
2024-06-08/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS RUCH STANOWICE | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-06-08/17:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS GRANICA RUPTAWA | -:- |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/17:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS KRZYŻANOWICE | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS RUCH STANOWICE | -:- |
2024-06-15/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS START MSZANA | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | -:- |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-22/17:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS 1908 NĘDZA | -:- |
2024-06-22/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | -:- |
2024-06-22/17:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | -:- |
2024-06-22/17:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS CZARNI GORZYCE | -:- |
2024-06-22/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | -:- |
2024-06-22/17:00 | LKS START MSZANA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | -:- |
2024-06-22/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS GRANICA RUPTAWA | -:- |
2024-06-22/17:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | KS GÓRNIK RADLIN | -:- |