Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 10:0 |
2 | LKS SILESIA LUBOMIA | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 10:1 |
3 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7:4 |
4 | LKS KRZYŻANOWICE | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6:4 |
5 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 10:9 |
6 | LKS TWORKÓW | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3:4 |
7 | LKS WICHER PŁONIA | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2:3 |
8 | KS UNIA RACIBÓRZ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:3 |
9 | LKS ZWONOWICE | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 14:10 |
10 | LKS CZARNI GORZYCE | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3:5 |
11 | LKS TWORKÓW II | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2:4 |
12 | LKS 07 MARKOWICE | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 13:9 |
13 | KS KORNOWAC | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4:7 |
14 | LKS 1908 NĘDZA | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:3 |
15 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:3 |
16 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:5 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-03/16:30 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA | 0:3 |
2024-04-03/16:30 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 0:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-03/16:30 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA | 0:3 |
2024-04-03/16:30 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 0:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-20/16:30 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA | 0:4 |
2023-09-20/16:30 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS TWORKÓW | 3:1 |
2023-09-20/16:30 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 3:2 |
2023-09-27/16:00 | LKS ZWONOWICE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 1:6 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-06/16:30 | LKS ZWONOWICE | - | KS KORNOWAC | 6:3 |
2023-09-06/16:30 | LKS 07 MARKOWICE | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 4:7 |
2023-09-06/16:30 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 3:0 |
2023-09-06/16:30 | LKS KRZYŻANOWICE | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 3:2 |
2023-09-06/16:30 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA | 0:3 |
2023-09-06/16:30 | LKS WICHER PŁONIA | - | LKS TWORKÓW | 1:2 |
2023-09-06/16:30 | LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 1:5 |
2023-09-06/18:30 | LKS TWORKÓW II | - | LKS CZARNI GORZYCE | 1:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-23/17:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | - | KS KORNOWAC | 1:1 |
2023-08-23/17:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | LKS 07 MARKOWICE | 2:9 |
2023-08-23/17:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | LKS DZIMIERZ | 1:1 |
2023-08-23/17:00 | LKS ZWONOWICE | - | KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA | 7:1 |
2023-08-23/18:30 | LKS TWORKÓW II | - | KS NAPRZÓD BORUCIN | 1:1 |